Daudzdzīvokļu Ēku Renovācija

Mēs Pārveidojam Veco Par Jauno!

Mēs esam uzņēmums, kas specializējas daudzdzīvokļu māju renovācijas pakalpojumos, nodrošinot augstas kvalitātes remontu un modernizāciju. Mūsu komanda ir pieredzējusi un apņēmības pilna, lai pārvērstu vecas un nodilušas ēkas modernās, efektīvās un estētiski pievilcīgās dzīvesvietas.

Mūsu mērķis ir radīt ilgtspējīgas un mūsdienīgas dzīvesvietas, nodrošinot klientiem augstu kvalitāti, profesionālu pieeju un termiņu ievērošanu. Speriet soli uz modernizētu un uzlabotu dzīves vidi ar mūsu daudzdzīvokļu māju renovācijas pakalpojumiem.

AJ Celtnieks ir uzņēmums, kas piedāvā daudzdzīvokļu māju renovācijas pakalpojumus. Šīs priekšrocības padara mūsu uzņēmumu par uzticamu partneri daudzdzīvokļu māju renovācijas projektos, kur pasūtītāji var paļauties uz profesionālu un kvalitatīvu pieeju

Mūsu Renovācijas Priekšrocības

Drošība
Pieredze
Kvalitāte
Termiņu ievērošana
 • 14+ Gadi

  Liela pieredze būvprojektēšānā.
 • 30+ Projekti

  Mēs lepojamies ar plašo projektu klāstu.
 • 95% Zemgale

  Lielāko daļu Mūsu darbus var atrast zemgalē un apkārt tai.
Inženierkomunikāciju nomaiņa

Apkures sistēmas nomaiņa

Jaunāka un efektīvāka apkures sistēma nodrošina optimālu siltuma sadali dzīvokļos, palielinot enerģijas efektivitāti un samazinot siltuma zudumus. Modernas tehnoloģijas ļauj efektīvi kontrolēt temperatūru un ietaupīt enerģiju, radot komfortablus un ekonomiskus dzīvojamos apstākļus.
Jaunie ūdensvadi nodrošina ne tikai stabilu un kvalitatīvu ūdens plūsmu, bet arī samazina ūdens zudumus un potenciālos noplūdus. Modernizētas sistēmas ietver viedās tehnoloģijas, kas ļauj lietotājiem efektīvi kontrolēt ūdens patēriņu, veicinot ilgtspējīgu resursu izmantošanu.

Ūdensvadu nomaiņa

Kanalizācijas sistēmas nomaiņa

Inovatīva kanalizācijas sistēma nodrošina efektīvu notekūdeņu novadīšanu, samazinot aizsērējumus un nodrošinot drošu, un uzticamu sistēmas darbību. Jaunās sistēmas piedāvā videi draudzīgus risinājumus un modernas tehnoloģijas, lai uzlabotu kanalizācijas procesu un samazinātu ietekmi uz vidi.
Renovācijas Priekšrocības
 • Vērtības Palielināšana

  Renovācija var palielināt nekustamā īpašuma vērtību, padarot to pievilcīgāku potenciālajiem pircējiem vai nomniekiem.
 • Energoefektivitātes Paaugstināšana

  Renovācijas darbi ļauj uzlabot ēkas enerģijas efektivitāti, samazinot energijas izmaksas un vides ietekmi.
 • Modernizēta Infrastruktūra

  Renovācijas process ļauj atjaunot un modernizēt ēkas infrastruktūru, ieskaitot elektrības, ūdens un siltumapgādes sistēmas.
 • Estētiskais Uzlabojums

  Renovācija piedāvā iespēju uzlabot ēkas izskatu, ieviešot mūsdienīgus dizaina elementus un pielāgojot to jaunākajiem modes un tehnoloģiju standartiem.
 • Renovācija Atmaksājas

  Daudzdzīvokļu ēku renovācija piedāvā lielisku iespēju ietaupīt naudu, īstenojot energoefektīvus risinājumus. Pirmkārt, mūsdienīga siltināšana un energoefektīvu materiālu izmantošana var ievērojami samazināt apkures izmaksas, nodrošinot ilgtermiņa ieguvumus.

  Šādi projekti bieži vien prasa ieguldījumus, un daudzi ēku īpašnieki apsver aizdevumu ņemšanu šāda veida renovācijas finansēšanai. Šķietami lielie izdevumi aizdevuma atmaksā ne tikai caur ietaupījumiem energoefektivitātē, bet arī palielina īpašuma vērtību un samazina vides ietekmi.

  Energoefektīvi pasākumi, piemēram, efektīva siltināšana, modernizēta apkures sistēma un energoefektīvi logi, var ļaut ietaupīt naudu gan uz ēkas ikdienas ekspluatācijas izmaksām, gan apkures rēķiniem. Ilgtermiņā šāda investīcija atmaksājas, nodrošinot stabilu un zemāku dzīvošanas izmaksu līmeni ēkas iedzīvotājiem.

  Turklāt, veicot energoefektīvu renovāciju un izmantojot modernus risinājumus, ēkas kļūst pievilcīgākas potenciālajiem iedzīvotājiem, kas var pozitīvi ietekmēt ne tikai pašreizējo īpašnieku dzīves kvalitāti, bet arī nākotnes īpašuma pārdošanas vai nomas vērtību. Tādējādi, lai arī sākumā var šķist, ka aizdevums ir ieguldījums, tas galu galā atmaksājas gan finansiāli, gan ilgtspējīgā dzīvesveidā.
 • Renovācija ar Ēkas Siltināšanu!

  Mūsdienīgā dzīvesveidā ēkas siltināšana ir būtisks solis, nodrošinot ne tikai mājokļa siltumu, bet arī ilgtspējīgu un efektīvu energoefektivitāti. Mūsu uzņēmums piedāvā ēkas siltināšanas pakalpojumus, kas saskan ar jaunākajiem standartiem un tehnoloģijām. Izvēloties mūsu komandu, jūs iegūsiet ne tikai kvalitatīvu siltināšanu, bet arī ekspertu ieteikumus par piemērotāko siltināšanas materiālu un risinājumu izvēli.

  Mēs apņemamies uzlabot jūsu ēkas energoefektivitāti, samazinot enerģijas izmaksas un veicinot videi draudzīgu dzīvesveidu. Neatkarīgi no tā, vai jūs plānojat renovāciju vai vēlaties paaugstināt ēkas siltumizolāciju, mēs esam šeit, lai nodrošinātu jūsu mājokli ar mūsdienīgu komfortu un efektīvu siltuma saglabāšanu. Ar mūsu ēkas siltināšanas pakalpojumiem jūs ne tikai uzlabosiet savas dzīves apstākļus, bet arī sniegsiet ilgtspējīgu ieguldījumu nākotnē. Beramā vate ir liels energoefektivitātes pasākums, par kuru mēs pastāstīsim nākošajā sadaļā.
Apskatieties mūsu sarunu par ēkas renovāciju!
Responsive Video

Iepriekšējie Renovācijas Darbi

Rīga

Bauskas iela 55 / 12.06.2022
Daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas vienkāršota fasādes atjaunošana - 31 dzīvoklis

Lielvārde

Edgara Kauliņa Aleja 11 / 07.06.2020
Daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas fasādes vienkāršotā atjaunošana - 19 dzīvokļi

Jelgava

Garozas iela 24 / 14.04.2023
Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas vienkāršotas fasādes atjaunošana - 33 dzīvokļi

Jelgava

Kastaņu iela 2A / 07.12.2022
Daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas, Vienkāršotā fasādes atjaunošana - 32 dzīvokļi

Jelgava

Katoļu iela 9 / 01.04.2023
Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas vienkāršotas fasādes atjaunošana - 10 dzīvokļi

Jelgava

Lāčplēša iela 17 / 10.10.2018
Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi - 27 dzīvokļi

Jelgava

Mātera iela 17  / 12.07.2021
Daudzdzīvokļu ēkas vienkāršotā fasādes atjaunošana - 55 dzīvokļi

Jelgava

Vigriežu iela 30 / 25.09.2017
Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi - 36 dzīvokļi - Pirmais Altum Projekts

Vangaži

Meža iela 2 / 20.04.2021
Daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas vienkāršotā fasādes atjaunošana - 24 dzīvokļi

Sigulda

Nurmuižu iela 33 / 14.12.2020
Daudzdzīvokļu mājas energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumi - 90 dzīvokļi

Sigulda

Dārza iela 6 / 21.04.2021
Daudzdzīvokļu ēkas vienkāršotā fasādes atjaunošana - 8 dzīvokļi

Ādaži

Pirmā iela 33 / 07.05.2019
Daudzīvokļu dzīvojamās ēkas vienkāršotā fasādes atjaunošana - 32 dzīvokļi

Cēsis

Saules 17 / 05.05.2022
Daudzdzīvokļu ēkas energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu īstenošanai nepieciešamo būvdarbu kopums - 33 dzīvokļi
Renovējam ēku kopā?
Sazinieties ar mums, lai mēs varam sniegt lielisku konsultāciju par Jūsu projektu.