Sastatnes

Iegūstiet Kvalitatīvus Rīkus un Ekipējumu Jūsu Projektiem!

Ja esat būvniecības, remonta vai citu projektu entuziasts, mēs piedāvājam plašu sastatņu nomas klāstu, lai atbalstītu jūsu darbu efektivitāti un rezultātu kvalitāti. Sastatnes ir būtisks elements, lai nodrošinātu drošu un efektīvu darbu augstumos, un mūsu uzņēmums ir šeit, lai piedāvātu uzņemamu, drošu un kvalitatīvu risinājumu jūsu vajadzībām.
Mēs strādājam ar kvalitatīvajām Telka sastatnēm
  • Kāpēc izvēlēties Telka sastatnes?

    Telka sastatnes nodrošina augstu drošības līmeni gan darbiniekiem, kas strādā uz sastatnes, gan cilvēkiem, kas var pārvietoties zem tās. Iekšējie sānu barjeru elementi un citi drošības pasākumi palīdz novērst nevēlamo krišanu un nodrošina drošu darbu augstumos.

    Telka sastatnes ir piemērotas dažādiem projektu veidiem, sākot no standarta fasādes darbiem līdz īpašiem projektu risinājumiem. Tās var tikt pielāgotas atbilstoši konkrētajām vajadzībām, ieskaitot pakaramās sastatnes, sastatnes ar cauriešanas rāmi utt.

    Telka sastatnes var tikt pakārtas uz fasādes, izmantojot smagas kronšteines un stiebrus. Tas ir noderīgi gadījumos, kad nav iespējams izmantot pamatu zem sastatnēm, nodrošinot elastīgumu un aizņemot minimālu teritoriju.
  • Drošība darba procesā

    Mēs pievēršam īpašu uzmanību drošībai, nodrošinot, ka visi sastatņu montāžas un demontāžas darbi tiek veikti saskaņā ar augstiem standartiem. Mūsu pieredzējušie speciālisti nodrošina precīzu montāžu un drošu demontāžu, lai optimizētu darba procesu un nodrošinātu aizsardzību darbiniekiem. Ar elastīgu pieeju un ilggadējo pieredzi mēs esam gatavi būt uzticamiem partneriem jūsu sastatņu nomas projektos, piedāvājot efektīvus risinājumus jebkurai būvniecības vajadzībai.
Nepieciešamas sastatnes?
Sazinieties ar mums, lai mēs varam sniegt lielisku konsultāciju par Jūsu projektu.