Par Mums
Mēs esam uzņēmums, kurš ir sevi pierādijis būvniecības nozarē jau no 2010. gada. Vēlamies dalīties ar informāciju par mūsu uzņēmuma vērtībām, kas virza mūs uz priekšu ikdienas darbā. Mēs esam uzņēmums, kurš ar lepnumu piedāvā dažādus būvniecības pakalpojumus.

Mūsu komanda ir apņēmusies sniegt klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus, pamatojoties uz inovācijām, pieredzi un tehnoloģiskajiem sasniegumiem būvniecības nozarē. Mūsu misija ir nodrošināt ne tikai efektīvus un drošus būvniecības procesus, bet arī piedāvāt individuālus risinājumus, kas pilnībā atbilst klientu prasībām.
Mēs cenšamies būt uzticami sadarbības partneri, veicinot ilgtspējīgu attīstību un vides aizsardzību. Neatkarīgi no projekta lieluma, mēs ievērojam sīkākās detaļas un rūpējamies par katru klientu un partneri. Mēs ticam, ka kopīgiem spēkiem un izciliem risinājumiem mēs veidosim dzīvotspējīgu un progresīvu nākotni.
Skats Nākotnē
AJ Celtnieks ir uzņēmums, kas lepojas ar augstiem profesionālisma standartiem un profesionālo būvniecības ētiku. Mūsu kultūra ir veidota uz vairākiem pamatprincipiem, kas veicina gan iekšējo sadarbību, gan attiecības ar klientiem un sabiedrību kopumā.
Kultūra
Uzņēmuma darbības pirmsākumi meklējami Īrijā un Vācijā, kur SIA “AJ Celtnieks” vadītājs Jānis Antons apguva un pilnveidoja savas prasmes apmešanas darbos un ēku fasāžu siltināšanā, ēku būvniecības procesā. 2010. gadā tika dibināts uzņēmums Latvijā, pārnesot kvalitātes prasības no Vācijas tirgus prasībām. Uzņēmums spēj piedāvāt plaša spektra fasāžu siltināšanas un mašīnapmešanas pakalpojumus, kā arī ēku iekšējās apdares darbus – krāsošanu, špaktelēšanu u.c..

Pirmsākumi
Mēs pievēršam lielu uzmanību darba garantijai, pierādot savu apņēmību nodrošināt klientiem kvalitatīvus un ilgtspējīgus būvniecības risinājumus. Uzņēmums ir lepns par saviem darba standartiem un piedāvā klientiem pārliecību par veikto darbu izcilību. AJ Celtnieks aktīvi sadarbojas ar klientiem, nodrošinot visaptverošu informāciju par darbu procesu un izmantojot augstas kvalitātes materiālus. Turklāt, ja gadītos kādas problēmas pēc darbu pabeigšanas, uzņēmums pieņem atbildību un ātri reaģē, lai novērstu jebkādas nepilnības vai trūkumus. Darba garantija mums ir svarīga, un tā strādā, lai klienti būtu pilnībā apmierināti ar veikto darbu un saņemtu ilgtermiņa uzticību uzņēmumam.
Garantija
Uzņēmuma Pamatprincipi
 • Kvalitāte un Izcilība
  Mēs cenšamies sasniegt un pārsniegt klientu un partneru sagaidītās prasības, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus un risinājumus. Izcilība ir mūsu darbības centrā, un mēs uzskatām, ka ar katru projektu mums ir iespēja rādīt mūsu tehniskās un profesionālās iemaņas.
 • Drošība
  Mēs novērtējam ne tikai darba efektivitāti, bet arī drošību. Mūsu prioritāte ir radīt darba vidi, kurā darbinieki un klienti jūtas droši un uzticas mūsu komandas spējām. Uzticamība ir attiecību pamatā, gan iekšējā komunikācijā, gan sadarbībā ar klientiem.
 • Inovācija un Attīstība
  Mēs esam orientēti uz nākotni un pievēršamies inovācijām būvniecības nozarē. Mēs nepārtraukti uzlabojam un pilnveidojam mūsu pieeju, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un labākās prakses.
 • Garantija
  Mēs pilnībā atbildam par padarīto darbu un piedāvājam katram projektam vairāku gadu garantiju, lai veicinātu maksimālu apmierinātību ar paveikto darbu.

Mūsu Partneri
Piesakiet Konsultāciju ar Mums
Sazinieties ar mums, lai mēs varam sniegt lielisku konsultāciju par Jūsu projektu.