KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES MŪS?

Uzņēmuma darbības pirmsākumi meklējami Īrijā un Vācijā, kur SIA “AJ Celtnieks” vadītājs Jānis Antons apguva un pilnveidoja savas prasmes apmešanas darbos un ēku fasāžu siltināšanā, ēku būvniecības procesā.

Kopš 2010. gadā tika dibināts uzņēmums Latvijā, pārnesot kvalitātes prasības no Vācijas tirgus prasībām, un uzņēmums spēj piedāvāt plaša spektra fasāžu siltināšanas un mašīnapmešanas pakalpojumus, kā arī ēku iekšējās apdares darbus – krāsošanu, špaktelēšanu u.c..

10 gadu laikā esam izauguši līdz pilna cikla būvniecības nodrošinātājiem. Sākot no pamatiem, buldozerēšanas, līdz jumtam. 

Uzņēmuma panākuma atslēga ir darbinieku darbaspēju apvienošana moduļos. BK daļa, ārējā fasādes apdare, iekšējā apdare, santehnika (t.sk. siltā grīda), jumts, sētas, labiekārtošana. 

ĀTRI & EFEKTĪVI

Darbu plānošana ir pamats lietderīgai resursu izlietošanai. Materiālu piegāde būvniecības laikā, darbus tā, kā to izpilda.

MODERNA DIZAINA BŪVES

Plakanā jumta ēkas, sarežģīta arhitektu skice ir mūsu ikdiena. Spējam to veikt, sadarbojoties ar arhitektu, izzinot ēkas projektā nosprausto dizaina mērķi.

VAIRĀK KĀ 10 GADU PIEREDZE

Pieredze būvniecībā ir nepieciešama. Tā ļauj uzlabot darbu apriti, palielināt tehnikas izmantošanas noslodzi, kā rezultātā uzlabot darbu kvalitāti un prcīzāku resursu izlietošanu. Tas dod pasūtītājiem kvalitātes garantiju.

24/7 PALĪDZĪBA BŪVNIECĪBAS LAIKĀ

Būvniecības procesa laikā palīdzam Pasūtītājiem

Būves ar plakano jumtu
Privātmājas
Valsts projekti
Projekti kopā

Būvniecība

Pamati, sienas, pārsedzes, logi, jumts, apdare, fasādes apdare, santehnika, labiekārtojums. To visu spējam paveikt atbilstoši darba uzdevumam. Pieredze būvniecībā ļauj iegūt būvi, kuras kvalitāti spējam garantēt ilgāk, nekā noteikts normatīvajos aktos.

Konsultācija būvniecības laikā

Materiālu vidē ir ļoti liels piedāvājums, sākot no pretvēja plēves iespējamiem materiāliem, beidzot ar krāsas noturību pret UV stariem. Materiālu izpēte ir jāveic nepārtraukti, lai spētu piedāvāt labākās alternatīvas mērķu sasniegšanai, kas kalpos ilgu laiku, neprasot papildus darbu uzturēšanā.

Arhitektu ieceru izpilde

Spējam izprast arhitekta risinājumus, tos pieņemam un izpildam. Ja nepieciešams, palīdzam ar konstruktīviem risinājumiem, ja tas spēj samazināt izmaksu apjomu.

Plānošana

Veicam būvprojekta novērtēšanu, tāmju sastādīšanu. Potenciālo naudas plūsmas un izpildāmo darbu laika grafika sastādīšana.